Slider

Trajnime

Goethe-Zentrum u ofron mësuesve të gjermanishtes mundësinë e kualifikimit të mëtejshëm.

Nëse jeni të interesuar për seminaret pranë Goethe-Zentrum ju lutemi të regjistroheni në listën tonë të njoftimeve.

Goethe-Institut ofron edhe disa bursa për seminare trajnimi dhe kurse gjuhe në Gjermani për mësuesit shqiptarë. Aplikimet, ju lutemi t'i dërgoni në adresën Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. .