Slider

Konsultim dhe informacione

Zyra jonë e regjistrimeve ofron informacione për kurset dhe provimet e gjuhës gjermane si dhe ju konsulton për kurset verore të Goethe-Institut në Gjermani.

E hënë - e enjte 09.00 – 12.00 dhe 14.00 – 17.00
E premte Mbyllur
E shtunë 08.00 – 14.00
E diel dhe ditë festash Mbyllur

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. Tel.: +355 42 24 55 10          Cel.: +355 69 20 75 751